Příběh šťastné koupě hodinek

Tým Helveti.cz

Přinášíme Vám další článek z naší červnové soutěže o hodinky Wenger. Tentokrát se jedná o příběh šťastného zákazníka Daniela Kroupy o tom, jak našel své vysněné hodinky. Sice ne u nás v Helveti, ale o to zde nyní nejde.
Taky se chcete zapojit do jedné z naších soutěží? Podívejte se na naší aktuální soutěž na
www.helveti.cz/soutez.

Šťastná koupě hodinek

Pro někoho nemyslitelný pomocník. Pro někoho módní doplněk, a pro jiného naprosto zbytečná věc. Každý z nás má nějaké preference. Protože mé požadavky jsou jak z kategorie první, tak i z kategorie druhé, nemluvě o tom, aby hodinky také něco vydržely, výběr hodinek bývá o to složitější.
Letos jsem slavil své kulaté narozeniny, a tak nejideálnějším dárkem se staly právě hodinky. Hodinky, na které se podívám, budou vypadat vždy perfektně, a hlavně, budou analogové s číslicemi.

Ciferník s čísly

Ano, asi se nyní usmíváte, ale zamysleli jste se někdy nad tím faktem, kolik hodinek v dnešní době obsahuje číslice na ciferníku a kolik jich je bez nich? Samotného mne to nikdy nenapadlo, a tak při prozkoumávání třetího hodinářství jsem začal přemýšlet, zda-li ještě takové hodinky existují.

Kup roku

Ilustrace vysněných hodinek

Jak to samozřejmě v životě chodí, když se mi podařilo najít takové, které se mi líbily, a navíc splňovaly můj požadavek na čísla, stalo se, že již byly vyprodané, pokud jsem je nalezl v e-shopu, pak velikost náramku neodpovídala mému zápěstí. Nejblíže k mému výběru hodinek měla návštěva obchodu Helveti jelikož se mi jako zákazníkovi věnovali ze všech obchodů nejvíce, ale ani zde jsem své milované hodinky nakonec nenašel.
Jednoho dne se však na mne usmálo štěstí, a i když tomu celý den nenapovídal, stalo se to, čemu se říká “kup roku“.

Byl to takový ten den, kdy ráno vstanete, a už víte, že bude všechno špatně. Autobus vám ujede, v práci se setkáváte převážně se samými problémy, a když vše jde, jak má, jste vcelku rádi, že nakonec nezůstáváte v práci přes čas. Cestou domů po takovém dni se ovšem stal zázrak. Z výlohy jednoho hodinářství na mne koukaly. Hodinky, které jsem si celou dobu tak přál. Značkové, celé kovové a hlavně..měly číslice. Hned jsem se šel zeptat, zda by bylo možné dané hodinky vyzkoušet. Paní prodavačka ochotně pokynula a šla pro ně do výlohy. Byla to láska na první pohled, i když hodinky nepatří do top hodinek roku 2018. Hodinky seděly skvěle na ruce, ba co víc, vypadaly naprosto perfektně.

Totální výhrou bylo navíc to, že když jsem paní prodavačce povídal můj příběh výběru hodinek, usmála se na mě a pravila mi, že mám štěstí. Hodinky byly poslední, a tak na ně mají 20% slevu.

Nemohl jsem věřit tomu věřit. Rázem byl byly všechny problémy všedního dne tatam. Dnes, když se podívám na své hodinky, vždy si připomenu že nikdy není nic tak horké, jak se upeče a že i čas od času člověk může mít štěstí, i když to zprvu vůbec tak nevypadá.

Autor: Daniel Kroupa

Pozn. redakce: Celý příběh by byl o to hezčí, kdybychom k němu měli i fotografii vysněných hodinek, ale autor příspěvku nám ji bohužel neposlal. Můžeme tak pouze fantazírovat, které to asi byly 🙂

Tento článek byl napsán v rámci naší soutěže. Chcete se také ucházet o hodnotné ceny? Právě probíhá naše soutěž o hodinky Swiss Military Hanowa 5230.04.007 – stačí jen poslat kreativní fotku!

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *