Hledáme do Helveti nového člena týmu

hledame-robertaAktualizováno 21. 9. 2023: Opět hledáme nové kolegy mezi hodinkáře v Helveti.cz. Níže uvedený inzerát je tedy znovu platný.

Jak nám Helveti rychle roste, tak potřebujeme další šikovné kolegy. Hledáme proto další členy do našeho mladého a stále se rozšiřujícího týmu.

Expedice a správa objednávek – Holešovice

Aktuálně hledáme kolegu na expedici a správu objednávek.
Tvojí naplní práce tak bude:

 • vyřizovat objednávky a expedovat zásilky,
 • komunikovat se zákazníky a distributory,
 • objednávat a naskladňovat zboží,
 • starat se o sklad a jeho optimalizaci.

Místo: prodejna Holešovice, Dukelských hrdinů 3.

Nábor do Helveti.cz - Situace je zoufalá, balíky expeduje i šéf Jirka :)

Nábor do Helveti.cz – Situace je zoufalá, balíky expeduje i šéf Jirka 😀

Co může být taky tvoje práce:

 • prodávat na prodejně,
 • být garantem určité značky,
 • pracovat s eshopem – doplňovat a upravovat produkty,
 • fotit a natáčet hodinky,
 • sepisovat články, recenze, a reagovat na dotazy v diskuzních fórech,
 • řešit reklamace zboží,
 • zajišťovat spokojenost zákazníků (customer care),
 • budovat firemní kulturu a internal happiness,
 • vzdělávat se, navštěvovat školení a veletrhy,
 • podílet se svými nápady na směřování naší firmy,
 • .. nebo cokoliv dalšího 🙂 Protože schopných lidí není nikdy dost!

Platové ohodnocení:

Vždy záleží na konkrétním uchazeči a jeho zkušenostech, rychlosti, spolehlivosti a činnostech, které by u nás zastával.

U aktuální pozice expedice a správa objednávek se plat může pohybovat od 150 Kč / hod (24000 Kč čistého na měsíc) až do 200 Kč / hod (32000 Kč čistého na měsíc). Počítán je plný úvazek = 160 hodin za měsíc.

Platový rámec není konečný a po zaučení do jiných činností může růst. Nad rámec platu máme také bonusy.

Tvou výhodou bude:

 • spolehlivost a samostatnost (po zaučení),
 • alespoň základní znalost Office programů,
 • zkušenosti s eshopem nebo obecně e-commerce světem,
 • příjemné vystupování,
 • prodejní schopnosti,
 • zájem o hodinky.

Kdo jsme a na co se můžeš těšit

V Helveti s.r.o. prodáváme hodinky prostřednictvím našich eshopů (Helveti.cz, HodinkyWenger.cz) a kamenné prodejny v pražských Holešovicích. Snažíme se pro zákazníky dělat maximum a od toho se odráží také náš pozitivní přístup k nim. Nechceme být jenom dalšími prodejci, ale naopak chceme znát svůj produkt lépe (píšeme recenze, točíme videa, atd) a být schopni ve všem poradit.

Naší hlavní výhodou je výborná znalost internetového marketingu a schopnost být na Internetu vidět. Jsme malá firma, takže nejsme zatížení nějakou byrokracií, máme pohodový kolektiv a i ty budeš mít možnost se podílet na chodu a rozvoji firmy.

Náš tým v Helveti

Pár posledních detailů

Nástup je možný ihned. Nejde o brigádu na 2 měsíce, ale hledáme kolegu na dlouhodobější spolupráci. Je ale samozřejmě možné pracovat při studiu vysoké školy. Téměř vše je u nás o domluvě, takže i tvůj pracovní poměr může být individuální. Ale aspoň pro představu: pracovní doba 5-9 hodin, 3-5 dní v týdnu, práce z domu spíše ne. Kancelář a prodejnu máme v Praze na adrese Dukelských hrdinů 343/3, Praha 7, kde se snad brzy budeme osobně setkávat i s tebou. S kým se budeš setkávat ty, se můžeš dozvědět na stránkách našeho týmu.

A co vám vzkazuje náš bývalý kolega Robert?

„Tahle práce má smysl. Nejedná se o práci pro velkou firmu, kde nic neznamenáte, nemůžete nic změnit a chodíte tam s nechutí. V Helveti je příjemný mladý kolektiv malé firmy, kde záleží pouze na vás, jak moc vás práce bude bavit. Přátelské prostředí, vše je na domluvě a nic není problém. Dřív jsem dělal pro různé větší společnosti, ale až tady v Helveti jsem se do práce začal opravdu těšit. Bavilo mě pozorovat a podílet se na rozvoji společnosti. A co zákazníci? Vzhledem k tomu, že se jedná o lidi, kteří si dělají hodinkami radost, nebo vybírají dárek, tak jsou v pohodě. Nemusíte nikomu nic vnucovat, nebo někoho otravovat. Naopak oni vyhledávají vás a rádi si s vámi popovídají.“

Své životopisy prosím zasílejte na stencek@helveti.cz. Všem zájemcům se ozveme s detailními informacemi a sdělíme také termín případného pohovoru.

Před posláním životopisu doporučuji si přečíst něco málo o nás a naši cestu.

Za tým Helveti.cz – Jiří Štencek

Koho dále hledáme:

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

7 komentářů u “Hledáme do Helveti nového člena týmu

 1. A proč tedy bývalý kolega Robert odešel když práci vykresluje v nejlepších barvách? Pokud byl tak spokojený jak píše, těžko by odcházel že… A pokud odešel kvůli lepší nabídce… Proč?… Osobně pokud budu v práci spokojená, nebudu odcházet jinam ne, kvůli penězům? Proč tedy nepřidáte když máte spokojeného zaměstnance. Osobně cca 21a více čistého na Prahu je docela slušné.

  • Dobrý den, paní Bečková,
   Robert jel na zkušenou do Německa a zlákal ho volnější život v dodávce a obecně cestování. To mu nemůžeme zazlívat a maximálně ho v tom podporujeme. Důvody k odchodu ze zaměstnání nemusí být vždy negativní 🙂 Našim spokojeným zaměstnancům mzda průběžně roste. Váš zájem o jejich spokojenost mě samozřejmě těší a pokud byste chtěla, můžete naše řady také rozšířit a následně hodnotit, jestli to stojí nebo nestojí za to.
   Přeji hezký den, Jiří Štencek

  • Semtam zavítám na blog a přečtu si novinky a recenze a tady jsem narazil na zajímavou diskuzi.
   Je spousta lidí, kteří nedokáží pochopit, proč někdo odchází za jinou prací, když je s tou současnou spokojený… Stejně tak na druhé straně člověk nedokáže pochopit, proč někdo dělá za jedním plotem celý život a dokola si stěžuje na špatnou práci 😀 Každému “vyhovuje“ něco jiného. Úcta k lidem, kteří se nebojí změn a vydají se vstříc novému dobrodružství!
   Hodně štěstí do Nového roku a ať je lepší než ten předchozí.
   David

 2. Vážený Jiří.
  Asi už pozice není volná v Praze.
  Já se poslední dobou hodně zajímám a o podnikání a jednou bych chtěl mít firmu, prostě dělat sám na sebe. Zcela je mě mezi 30 a 40 roky a nechci do důchodu (jestli bude a v kolika bude 70let+?) pracovat na hpp. Hodinky mám rád chodím i na výstavy, zajímají mě spíše mechanické a luxnusní kousky, ale líbí se mě i klasické quartz či dokonce dřevěné hodinky.
  Původně jsem se chtěl optat na vaše podnikání, popravdě mě zajímalo zda byste mě mohl dát nějaké tipy do budoucna, jak říkám přemýšlím o podnikání v různých odvětvích a nějaké rady by se hodily.
  Nabídka nevypadá zle, zvlášt to maximum 27čistého bych bral hned za hpp, ale tuším že vy to máte na Ičo a musím si z toho ještě odvést peníze….
  Jsou nějaké benefity, jako zlevněné jídlo, stravenky či tak něco?
  Koukal jsem jinde ale že jste sháněli jen na DPP nebo ičo, přiznám se s prací na ičo a odvody nemám zkušenosti a při práci na hlavní úvazek by mě zajímalo zda by se vůbec práce vyplatila.
  Každopádně pokud byste mě mohl alespoň dát nějaké info,radu,poznatek a mohl bych vám napsat pár krátkých dotazů k byznysu a dostat na něj odpověď byl bych rád.
  Rozhodně po vás nechci vase know how.
  Děkuji Lukáš

  • Dobrý den, pane Lukáši,
   máte pravdu, že aktuálně máme všechny pozice obsazeny 🙂 Co se týče platu, tak nezáleží na tom, zda jde o HPP nebo živnost. Tyto peníze si u nás může vydělat kdokoliv a záleží spíše na zkušenostech a přínosu, který Helveti dokážete dát. Naopak uvedené částky nejsou nutně stropem.
   Držím palce v podnikání a chcete-li si založit firmu, určitě existuje spousta zdrojů na Internetu, kde se můžete odrazit. Rozhodně to ale není úplně pro každého a i já sám si kladu otázku, jestli bych do podnikání šel znovu, kdybych věděl, co vše obnáší a jak náročné to mnohdy bude.

   Přeji vše dobré a hlavně zdraví!
   Jiří Štencek

 3. Dobry den, je aktualne (10/2021) mozne nastoupit do pracovniho pomeru?
  Nebo jde jen o DPP / práci na ŽL? Dekuji. Jaroslav

  • Dobrý den,
   ano, pozice je stále aktuální a je možné v říjnu nastoupit 🙂
   Jde o práci na HPP, ale stejně tak je možné nastoupit na ŽL.
   Zdraví, Jiří Štencek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *