Luxusní elegance z dílny Junghans. Mistryně v automatu.

Těsně před Vánoci představuje Junghans další letošní novinku, která se tentokrát týká drobných dámských zápěstí.

Všechny čtyři nové reference Junghans Meister Damen Automatic spojuje použitý strojek s automatickým nátahem a označením J840.1, jehož chod lze obdivovat skrz průhled. Strojek disponuje rezervou nátahu 38 h a funkcí ukazatele data. Všechny dámské automatické modely Meister spojuje také menší pouzdro, které skvěle padne i na nejdrobnější dámská zápěstí. Má průměr 33,1 mm a výšku pouze 9,8 mm. Díky zůžení pouzdra směrem k zápěstí působí hodinky skutečně decentním a ladným dojmem. Sklíčko je stále klenuté, ale nově také safírové s oboustranným antireflexem.Nonšalantní eleganci a technologický důvtip hodinek podtrhuje výběr exkluzivních materiálů řemínků a u dvou modelů (027/4847.00 a 027/4846.00) také zdobení diamanty. Po obvodu pouzdra jsou tyto modely posázeny celkem 60 kamínky, na číselníku modelu 027/4847.00 jich naleznete dalších 16.

Zajímavý je výběr řemínků. Jsou vyrobeny z ještěrčí, aligátoří nebo dokonce hroznýší kůže a všechny nové řemínky jsou vybaveny táhlem pro snadnou výměnu řemínku bez použití nástrojů. Ladění řemínku k oblečení se tak stává okamžikem. Model 027/4847.00 je pak dodáván rovnou se dvěma řemínky.

Tento přírůstek do rodiny Junghans rovnou zařazujeme mezi naše TOP dámské hodinky a doufáme, že z nich budete stejně nadšení i vy.

KUPUJTE ZDE

Galerie:

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *