Co nového u Victorinoxu? Titanové překvapení, Alliance s chronografem a I.N.O.X. pro potápěče

Každý rok na jaře naše hodinářské značky představují jednu novinku za druhou. Co si pro nás letos připravil Victorinox? Další várku Inoxů a myslel i na dámy.

S Victorinox I.N.O.X. do hlubin moře

Ani letos nás Victorinox nenechal na pochybách, která modelová řada je jeho vlajkovou lodí, a tak se rodina Victorinox I.N.O.X. dočká dalšího člena – potápěčských hodinek Victorinox I.N.O.X. Pro Divervictorinox-inox-pro-diver-241734

V prodeji budou čtyři barevné varianty – černá, červená, modrá a neobvyklá žlutá, která zajišťuje opravdu maximální čitelnost hodinek v jakkoliv náročných podmínkách. Kromě ocelového pouzdra, šroubovací korunky, antireflexního safírového sklíčka a vodotěsnosti do 200 metrů mají Victorinox I.N.O.X. Pro Diver ve výbavě i jednosměrně otočnou potápěčskou lunetu. Kvalitní luminiscenci SuperLuminova u těchto hodinek oceníte dvojnásob – v noci i při potápění. victorinox-inox-pro-diver-241735 Všechny 4 barevné varianty máme už na e-shopu.

I.N.O.X. v titanu

Tím ale variace na hodinky Victorinox I.N.O.X. ještě nekončí. Až do poslední chvíle úzkostlivě tajenou novinkou byly titanové Victorinox I.N.O.X., které jsme si mohli poprvé prohlédnout a vyzkoušet na Baselworldu. Oproti ocelovému provedení se můžete těšit na výrazně nižší váhu a stále vynikající odolnost. Na výběr bude z královsky modrého, oranžového a šedého gumového řemínku nebo dvou kožených (černý a hnědý). Jejich uvedení na trh očekáváme koncem roku 2016.
Victorinox INOX titan

Victorinox Alliance se stopkami podruhé

Victorinox Alliance jsou synonymem pro jednoduchost a eleganci. A v duchu stejné filosofie Victorinox stvořil i nové modely s chronografem. O 2 mm širší pouzdro nyní disponuje nejen zobrazením času a data, ale i dne v týdnu. Safírové sklíčko s antireflexní vrstvou, luminiscence i vodotěsnost zůstaly stejné jako u ostatních modelů. Hodinky se však liší zevnitř, místo strojků ETA je pohání strojky značky Ronda.

Celkem půjde o 6 modelů (3 s koženým řemínkem, 3 na oceli), které se začnou prodávat ve druhé polovině roku 2016. První 4 vlaštovky už máme na e-shopu.
Victorinox Alliance Chronograph

Alliance Small pro dámy – malé, ale šikovné (a krásné)

Královská modř, holubičí šedá a nestárnoucí klasika v podobě černé a stříbrné. To jsou barvy, do kterých Victorinox oblékl dámské hodinky Alliance Small. Průměrem ocelového pouzdra 35 mm nabízí alternativu k ostatním dámským hodinkám z řady Alliance, které jsou o poznání menší (30 mm). Zajímavostí řady je diamant na 6. pozici pod datumovkou a model s měsíčními fázemi a koženým řemínkem, které lze okolo ruky omotat dvakrát. Nové Victorinox Alliance Small půjdou do prodeje ve druhé polovině roku 2016.

Všechny podzimní, zimní i jarní novinky od Victorinoxu najdete pohromadě v kategorii novinky Victorinox.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *