Změny u Wengeru

Na novinky představené v Baselworldu jsme vás již upozorňovali. Nyní bychom chtěli shrnout změny v krátkém článku.

Modelové řady

Wenger upravil modelové řady. Představil několik nových / doplňujících: Edge Index, Edge Romans, Urban Metropolitan a Urban Vintage. Některé pak pouze přejmenoval: Commando > Attitude a Escort > Edge. Co nám je spíše líto, je konec řad: Terragraph a Squadron.

Dýnko hodinek

Novinky už mají nové dýnko hodinek. Na něm již nenajdeme slavný švýcarský nůž Wenger, ale pouze logo Wengeru zasazené do glóbu. Je to způsobeno faktem, že nože Wenger se již vyrábí pod značkou Victorinox s označením Delémont.

Nové dýnko hodinek Wenger

Nové dýnko hodinek Wenger

Ciferník a logo Wenger

Logo Wengeru na ciferníku doznalo také malé změny. Červený helvétský kříž už není posazen místo 12. pozice, ale je těsně pod ní s celým logem. Hodinky tak vypadají více klasičtěji a odpadá tak častá výtka hodinkových nadšenců, kteří velké logo Wengeru vždy vytýkali.

Porovnání nového a staršího ciferníku Wenger hodinek.

Porovnání nového a staršího ciferníku Wenger hodinek.

Míří do měst

Možná jste si všimli, že představené hodinky pro rok 2015 se spíše zaměřují svým vzhledem do města a ne do přírody, jak jsme tomu byli zvyklí. Přesto v nabídce zůstává spoustu outdoor modelů a tak i sportovci mají z čeho vybírat.

Nižší ceny

A konečně.. nové modely jsou cenově dostupnější. Může za to například častější používání minerálního sklíčka se safírovou vrstvou a cenová politika Wengeru.

Novinky Wengeru pro rok 2015 si můžete prohlédnout na našem eshopu – https://www.helveti.cz/s/22/novinky-wenger. Hodinky na fotkách jsou Wenger 01.0343.106 a starší model Wenger 01.1243.101.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *