Zákaznická mikrorecenze: Pracant od Hanowy

Pokaždé nás potěší, když se k nám dostanou zprávy, jak vám slouží hodinky, které jste si u nás pořídili. A když se o svých hodinkách trochu rozepíšete a pomůžete tím dalším zákazníkům s výběrem, máme radost dvakrát tak velkou! 🙂 Adame, děkujeme za krásnou zákaznickou recenzi modelu Swiss Military Hanowa 4231.04.001. Ať hodinky dobře slouží!

Hodně muziky za málo peněz. To je asi to klíčové, co si z „osahání“ těchto hodinek odnáším. Ušlechtilá ocel, safírové sklíčko, kvalitní kožený řemínek, vodotěsnost 5 BAR – to vše pod kuratelou označení SWISS MADE. Přidám-li detaily jako jsou signovaná korunka (i spona řemenu), luminiscence ruček i indexů, plastický číselník, dýnko na závit a na svou kategorii luxusní balení, za které by se nemusely stydět ani násobně dražší hodinky, nechce se téměř věřit, že se švýcarským mistrům podařilo cenu udržet „při zemi“ lehce nad třemi tisíci.

Pokud jde o design, je střízlivý, konzervativní, uvážlivý, důstojný… jak je vám libo. Tyhle hodinky si nehrají na extravaganci ani modernu. Nemají ambici zvítězit v pomyslné hodinkové „superstar“ ani nechtějí uchvacovat davy. Chtějí vám poctivě sloužit – v práci i ve volných chvílích, v kanceláři i na toulce přírodou. Ať je vám 18 nebo 70. A když jim budete chtít udělat radost, vemte je na hory, nejlépe do Alp, tam se budou cítit jako doma. A vy spolu s nimi. A navíc budete s helvétským křížem na ruce více než styloví.

Adam Veselý

Celá fotogalerie k modelu Swiss Military Hanowa 4231.04.001:

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

1 komentář u “Zákaznická mikrorecenze: Pracant od Hanowy

  1. A že jde opravdu o oblíbené hodinky s perfektním poměrem cena / výkon dokládá také recenze pana Radomíra Č. z Heuréky:
    „Vybíral jsem hlavně podle parametrů, design pak vybrala přítelkyně. Nosí se skvěle, jsou lehké a nenápadné, takže to nevypadá, že se chlubím. Vypadají hezky i na mém, na mužské poměry úzkém, zápěstí. Různé hodinky nosím celý život, takže se považuji za vybíravého uživatele. Hodí se pro každou příležitost, lze s nimi plavat i jít do divadla aniž bych vypadal jako zelený mozek se sportovními hodinkami. Fungují přesně tak, jak jsem očekával.Kvalita zpracování je vysoká, subjektivně mi přijde vyšší než Casio ve stejné cenové hladině. Málem bych zapomněl. Výrobce je dodává v tak luxusním obalu, že jsem z toho měl vizuální orgasmus.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *