Vyberte si bojovníka! Seiko 5 Sports STREET FIGHTER limitovaná edice

V loňském roce došlo k znovuzrození kolekce Seiko 5, která byla poprvé světu představena již v roce 1963. Včera ráno společnost SEIKO představila šest nových modelů inspirovaných hrou Street Fighter. Limitovaná edice je věnována šesti postavám z této kultovní hry: Ryu, Ken, Chun-Li, Guile, Zangief a Blanka.

Seiko Street Fighter hodinky

Hodinky Seiko 5 Sports Street Fighter budou dostupné od září / října tohoto roku, každý model v limitované edici 9999 kusů. V ČR půjde o jednotky kusů. Už nyní přijímáme předobjednávky na jednotlivé modely.

Fotky modelů a postav

Jednotlivé hodinky si můžete objednat zde.

První fotky na živo

O kultovní hře Street Fighter

Hra Street Fighter, běžně zkrácená jako SF nebo ス ト (Suto), je bojová videohra vyvinutá a publikovaná společností Capcom. První hra v sérii byla představena v roce 1987, následovalo pět dalších hlavních her, různé spin-off a crossovery a četná jiná vydání na různých platformách. Její nejprodávanější vydání Street Fighter II z roku 1991 se zasloužilo o založení mnoha konvencí bojového žánru one-on-one.

Kultovní hra Street Fighter

Street Fighter je jednou z nejvýraznějších licencí na videohry všech dob a slouží jako jedna z vlajkových lodí Capcomu s celkovým prodejem 44 milionů kusů po celém světě (data k 31. prosinci 2019). Zdroj: Wikipedia

Více zdrojů:

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *