Soutěž o limitku Tissot T-Race Cycling TDF 2022 zná svého výherce

Bedlivým čtenářům určitě neuniklo, že jsme v období července při příležitosti Tour de France připravili tipovací soutěž s poněkud dobrodružným úkolem – prolomit kód trezoru. Jako hlavní cenu jsme nachystali hodinky z limitované edice Tissot T-Race Cycling Tour de France 2022 a také několik vedlejších výher s cyklistickou tematikou. Na koho se usmálo štěstí?

Hlavní cenou v soutěži byly hodinky Tissot T-Race Cycling Tour de France 2022.

Zajímavá soutěž s dobrodružným úkolem

V období od 1.7. 2021 do 24.7. 2022 jsme si pro všechny hodinkové nadšence nachystali soutěž o skvělou limitku Tissot T-Race Cycling Tour de France 2022, kterou jsme schovali u nás v trezoru pod tajným třímístným kódem. A úkolem soutěžících bylo převtělit se do role detektiva, uhodnout správné pořadí čísel, které mají spojitost právě s Tour de France, a otevřít tak trezor s hodnotnou výhrou. Tipovat kód pro otevření trezoru bylo možné nejen na dálku, ale i přímo v naší prodejně, což představovalo ještě větší adrenalin. Pro případ, že by se nikomu nepovedlo kód rozluštit, jsme měli v plánu zařadit hodinky do slosování, kam jsme začlenili i dalších 15 vedlejších cen Tissot. Veškeré podrobnosti, informace o vedlejších výhrách a také pravidla soutěže jste mohli najít právě v tomto článku.

Slosování hodnotné výhry se ujal Martin Jasovský spolu se Šimonem Vlásenkem.

Nomen omen šťastná výherkyně

Zpátky ale k hlavní ceně a slosování. Děkujeme za sympatickou účast a patřičné nadšení soutěžících. Bohužel se přesná čísla pro otevření trezoru nakonec nepovedlo nikomu uhodnout, proto přišel čas zařadit hlavní cenu do slosování. Výherkyní se stala paní Šťastná a my jsme rádi, že jsme takto mohli její jméno naplnit 🙂 Výhru za paní Šťastnou vyzvedával její přítel, a jak je u nás zvykem, celé předání jsme pečlivě zdokumentovali. Výherkyni ještě jednou moc gratulujeme a přejeme, ať hodinky dobře slouží. 

Výhru přišel za paní Šťastnou převzít její přítel.

A těm, co nevyhráli, chceme vzkázat, aby nesmutnili. V Helveti děláme hodinkami radost, proto už teď plánujeme další zajímavé soutěže. Takže pokud vám to nevyšlo tentokrát, třeba se na vás usměje štěstí příště. 

Losování vítězů hodinek Tissot Tour de France
Do slosování o výhru se dostali zákazníci, kteří v období konání soutěže zakoupili hodinky Tissot.
Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.