Soutěž o limitku Tissot T-Race Cycling Tour de France 2022 a další ceny

soutěž o hodinky tissot

U příležitosti cyklistického závodu Tour de France probíhá v Helveti soutěž s časomírou soutěže – značkou Tissot. Pro výherce jsou připraveny krásné ceny související s touto legendární cyklistickou soutěží. Soutěž probíhá v termínu Tour de France, tedy od 1.7. 2021 do 24.7. 2022.

Soutěžit může zákazník Helveti, který v době trvání soutěže zakoupí hodinky značky Tissot. Více zjistíte v článku nebo na stránce s pravidly soutěže.

O co soutěžíme?

Hlavní cena v podobě hodinek Tissot T-Race Cycling Tour de France 2022, které jsou umístěny v trezoru v holešovické prodejně Helveti (Dukelských hrdinů 3, Praha 7, 170 00).

Kromě hodinek je připraveno dalších 15 cen Tissot, které můžete také vyhrát v závěrečném slosování:

  • Cyklistické dresy
  • Velké cestovní a sportovní tašky
  • Cyklistické nářadí
  • Batohy
  • Dámská bunda Tissot
  • Deštník
  • Ledvinky

Jak hodinky vyhrajete?

Tak, že otevřete trezor, ve kterém jsou hodinky umístěny. Stačí uhodnout 3 číslice kódu trezoru. Nápovědou je to, že čísla nějak souvisejí souvisejí s Tour de France.

Pokud kód někdo uhodne, rozsvítí se modré světlo, trezor se otevře a soutěž končí. V případě, že se nikomu nepodaří kód uhodnout, zařadíme hodinky jako hlavní cenu do závěrečného slosování.

Zákazníci, kteří se soutěže zúčastní přes nákup v e-shopu a nemohou se dostavit do prodejny budeme kontaktovat emailem. Pokus o otevření trezoru zadáním jejich tipu provede personál prodejny a tento pokus zaznamená na video.

Pravidla soutěže najdete na stránce https://www.helveti.cz/stranky/soutez-o-hodinky-tissot-u-prilezitosti-tour-de-france-2022.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *