Naskladnili jsme hodinky do výprodeje

Ano, čtete správně: „Naskladnili jsme hodinky do výprodeje“. Přitom většinou je praxe naprosto opačná, protože výprodejových kusů se chcete zbavit a rozhodně žádné nekupujete hromadně na sklad.

My ale natolik věříme akčním modelům, že jsme je museli ve velkém nakoupit. Proč? Protože jde o skvělé značky Citizen, Tissot, Bulova, Swiss Military Hanowa a Bering. A některé modely teď s novou cenou doslova nemají konkurenci.

Slevy jsou 20-40 %! Samozřejmě jsme vybírali populární kousky, kde jsme si jisti zájmem. Tipy na ty nejlepší přinášíme níže.

Všechny hodinky v akci si můžete prohlédnout ZDE.

Zajímá vás proč jsou hodinky ve výprodejích a jak slevy vznikají?

Cest hodinek do výprodeje je několik:

  • Distributor / prodejce nakoupili větší množství hodinek, než se daří průběžně prodávat a leží jim v tom velké peníze. Logicky se tak snaží hodinky odprodat se slevou, aby si uvolnili peníze.
  • Modely byly výrobcem ukončeny a dále nebudou na webech zobrazovány / propagovány. Takové hodinky je potřeba vyprodat, aby morálně i fyzicky nezastaraly.
  • Můžou se najít i kusy, které utrpěly manipulací nějaké povrchové vlásečnice nebo jiné opotřebení. POZOR: tyto hodinky vždy označujeme jako bazarové a stav detailně popíšeme u produktu.

K hodinkám v akci od nás dostanete:

  • plnohodnotné balení: záruční list, návod, krabičku, certifikáty,
  • mezinárodní záruku + naši 5letou prodlouženou záruku,
  • pojištění hodinek na 1 rok zdarma
  • a malý dárek.

Mé soukromé tipy

Sám autor článku si vybral několik top modelů, které mu za tuto cenu dávají největší smysl. Jde však o velmi subjektivní výběr 🙂

Bezkonkurenční nabídky

Následuje výběr top modelů, které stojí za prohlédnutí. Ale doporučuji shlédnout všechny hodinky v akci, abyste nebyli ovlivněni naším subjektivním výběrem.

Potápěčské hodinky Citizen

Potápky Citizen tvoří asi největší záběr akčních hodinek. Citizen tyhle hodinky umí a zákazníci si je pochvalují. Proč si je tak nekoupit s až 25% slevou? Solární napájení a voděodolnost 200 m, nebo automat s titanovým pouzdrem – kombinace za zlomek ceny. A nakonec ještě model Citizen Aqualand s digitálním hloubkoměrem, který čerpá z retro modelů značky. Ten určitě nebude pro všechny, ale pár milovníků retra a potápění se určitě najde.

Klasika i s chronem

Součástí nabídky jsou také klasické hodinky, pilotky a chronografy. Dokonce v akci máme i 2 dámské modely. Citizen si ne těhle modelech zakládá, proto jsou v neskutečné kvalitě. Za Citizen zkrátka dáme ruku do ohně.

Citizen One

Pro znalce už máme v nabídce nějakou dobu nejtenčí solárně napájené hodinky na světě. Model Citizen One AR5024-01E. Přiznávám, že na tohle musíte být opravdu milovník podobných rarit nebo hodinkový nadšenec. Ale alespoň nahlédněte, o co se jedná.

Tissot zná každý

A vybere si u něj téměř každý, protože Tissot má svou nabídku velmi do široka rozkročenou. Proto i nabídka akčních modelů od Tissotu je pestrá. Najdete zde modely s automatickým strojkem ETA Valjoux (se stopkami), řadu Le Locle nebo PR100, ale také Swissmatic či reedici ikonického modelu Tissot Porto z roku 1910. Po Tissot hodinkách v akci se vždycky jen zapráší.

Bulova Curv musíte vidět

Velmi populární jsou hodinky se zahnutým strojkem a pouzdrem, které nesou název Bulova Curv. Na zápěstí pak sedí jako… znáte to🙂 Už méně populární, ale o to extravagantnější jsou Bulova Grammy Edition. Bulova zkrátka umí udělat extravagantní hodinky, ale stejně tak zvládne i klasiku. Zvažte proto hodinky Bulova s českou stopou a ještě v akci.

Bulova pro dámy

Krásné kousky s diamanty, které potěší nejednu ženu. Ke všem hodinkám osazenými diamanty dostanete příslušné certifikáty o pravosti, brusu atd.

Swiss Military Hanowa – Swiss made za pár korun

Spousta hodinek Swiss Military Hanowa je svou výbavou a novou cenou naprostá paráda. Dostanete safír, dobrou voděodolnost a Swiss made za pár korun. Zvlášť teď, když jsou ve 30% akci.

Do výprodeje SMH se dostala také spousta hodinek z aktuální kolekce. Jde tedy často i o novinky.

Bering oslňuje barvami

A nakonec něco severského, minimalistického, co občas hýří barvami. Takové jsou hodinky Bering, které nyní máme ve 30% akci. Bering má z daleka nejvíc hodinek v akci (68) a je tedy z čeho vybírat. My přinášíme pouze malou ochutnávku.

Výprodej nečeká

Výprodej se slevami 20-40 % je omezen počtem kusů. Většinou máme 2 – 3 kusy od dané reference. Ale zvláště populární modely ve slevě budou brzy pryč. Proto neotálejte a máte-li zájem, udělejte si rezervaci / objednávku, nebo nám zavolejte. Rádi vám hodinky odložíme na vaše jméno.

Není už akční model dostupný? Napište nám a zkusíme jej přesto poptat nebo vybrat vhodnou alternativu.

Všechny hodinky v akci si můžete prohlédnout ZDE.
Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *