Luminox 8831.KM: parťák do nepohody

Hodinky Luminox používají profesionálové po celém světě, kteří mají vysoké nároky na funkčnost, odolnost a čitelnost i v těch nejtěžších podmínkách. Jsou součástí výstroje elitních amerických jednotek Navy SEALs, stíhacích pilotů F-117 Nighthawk nebo astronautů z XCOR Aerospace.

Nemusíte být profesionálním vojákem ani pilotem, abyste mohli naplno využít potenciál hodinek, které vám dnes představíme. V podstatě postačí, pokud jste outdoorový nadšenec, který rád tráví volný čas na treku nebo jinde v přírodě. Hodinky Luminox 8831.KM z řady RECON NAV SPC 8830 Series vám díky svým vlastnostem v mnoha situacích usnadní život a nikdy vás nenechají na holičkách.

Luminox 8831.KM

Pouzdra jsou u hodinek Luminox většinou vyrobena z tvrzeného karbonu, který je charakteristický vysokou odolností proti poškození. Zároveň je velmi lehký a hodinky, tak na ruce nepůsobí těžkopádně, přestože mají často na pohled masivnější pouzdro. K vysoké odolnosti dále přispívá safírové sklíčko, chránící přehledný ciferník. Do toho jsou vsazeny tritiové mikrotrubičky, které nepotřebují nasvěcovat a září až po dobu 25 let. Když pak vezme v potaz ještě voděodolnost 200m, je zřejmé, že tyto Luminoxy přežijí i ty nejdrsnější podmínky.

Luminox 8831.KM tritium ručička

Z praktických vychytávek modelu Luminox 8831.KM zaujmou především tachymetrodnímatelný kompas. Pásek, na kterém je kompas umístěn, lze použít také jako pravítko. Pokud často cestujete, tak určitě oceníte možnost nastavení druhé časové zóny. A pokud by Vás zajímalo, jakou rychlostí se pohybujete, tak i to můžete pomocí těchto hodinek zjistit.

Luminox 8831.KM

Kromě toho hodinky skvěle vypadají. Zelené detaily a hliníková vložka lunety jsou v kolekci Luminoxu příjemným zpestřením.Luminox 8831.KM

Sečteno podrtrženo: lehké pouzdro, odolné sklíčko, tritiová luminiscence, vodotěsnost do 200m, kompas, tachymetr a možnost nastavit si druhý světový čas se sice neztratí při vojenských misích, ale přijdou vhod i na treku.

->kompletní nabídka hodinek Luminox<-

Více o hodinkách Luminox:
Představení hodinek Luminox
Testování hodinek Luminox 3001 v Laponsku

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

2 komentáře u “Luminox 8831.KM: parťák do nepohody

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *