Loučíme se s karlínskou prodejnou – těšte se na akční výprodej skladu

Něco končí a něco začíná. V Helveti konkrétně končí provoz původní karlínské prodejny, která už je nějakou dobu „ta druhá“, a začíná s tím spojený výprodej skladu, aby bylo prodejnu kam přestěhovat. Když už, tak už – jsme zvyklí se do všeho pěkně opřít, proto se můžete těšit na slevy 10 – 40 %.

S Karlínskou prodejnou se definitivně rozloučíme přesně za měsíc 20.7.

Na zoufání si není naštěstí žádný prostor, protože už delší dobu je v plném provozu mladší sestra karlínské – holešovická prodejna Helveti, a to na adrese Dukelských hrdinů 3. Těm, kdo měli možnost navštívit obě prodejny (a my jim za ty 2 návštěvy v Helveti moc děkujeme🙂 ), je nejspíš naprosto jasné, proč v Karlíně provoz ukončujeme…

Proč jsme Helveti museli přestěhovat?

Novou luxusní prodejnu hodinek v Holešovicích jsme otevřeli už minulý rok. Žádal si to nejen náš rozrůstající se sklad, ale hlavně nové značky, které si se svou kvalitou a historií přeci jen zasluhují důstojnější prostředí. Neméně důležité pro nás také bylo nabídnout našim zákazníkům dostatek prostoru pro nerušený výběr a možnost si hodinky v klidu prohlédnout a vyzkoušet.

Stejně odhodlaní, jen o 10 let mladší:

Jsme moc rádi, že se Helveti posouvá stále kupředu. Jenže co s původní prodejnou, která sice vedle holešovické vypadá jako Popelka a není v ní k hnutí, ale je s ní spojený celý vzestup Helveti? V Karlíně jsme zkrátka nechali velký kus sebe a celý tenhle start-upový prostor se nám za to odvděčil zformováním skvělé firmy a nespočtem spokojených majitelů hodinek. Takže mise splněna nad očekávání! Karlíne děkujeme ❤️ a jdeme dál.

My ještě trochu truchlíme, ale vy se můžete těšit na slevy

Ano, chápete to správně, k rozluce jsme museli celkem bolestně dozrát 🥺. Po dlouhých 13 letech, kdy se z bytu / garážové prodejny / skladu stalo reprezentativní sídlo firmy a důstojná prodejna top hodinek, se 20.7. s karlínskou prodejnou nadobro rozloučíme. Tím pádem konečně naplno využijeme prodejnu v Holešovicích, která už je plně zaběhnutá. Skončí tím i nepříjemná logistika spojená se 2 sklady a vy si třeba budete moci hodinky vyzvednout dřív.

Takže zamačkáváme poslední slzu, protože pro vás jde o zprávu skvělou. S uzavřením Karlína je totiž spojený i výprodej skladu:

👉🏻 Ve čtvrtek 20.7. se symbolicky s prodejnou rozloučíme a budeme rádi, když se k nám připojíte. Budeme vás v Karlíně (Vítkova 8, Praha 8) vyhlížet do 18 hodin 👀.

A kam pak?

Tady se s vámi posadíme u kávy a řekneme vám vše, co o hodinkách budete chtít vědět

Jak už jsme naznačili, Holešovická prodejna je v plné síle a za víc než rok své existence nám umožnila významně rozšířit služby spojené s prodejem hodinek i portfolio nabízených značek. Větší prostor nám umožnil i efektivnější střídání směn a tím i rozšíření otevírací doby, nebo třeba obnovení produkce detailních fotek, které najdete v e-shopu u vytipovaných top produktů a na našich sociálních sítích.

S hrdostí vás tedy uvítáme na adrese Dukelských hrdinů 3, Praha 7, a to v Po – Čt: 9 – 19, Pá: 9 – 16 a v So: 10 – 15 hodin.

Co pro vás v holešovické prodejně zajistíme

  • rozšířený hodinářský servis (navíc teď třeba certifikovanou tlakovou zkoušku, nebo čištění ciferníku a lepení indexů)
  • víc nových značek
  • víc doplňkového zboží (luxusní pera a diáře, řemínky Hirsch, větší sortiment hodin a budíků)
  • delší otevírací dobu
  • VIP místnost pro osobní konzultace
  • bleskové dodání hodinek pro osobní vyzvednutí

Jaké značky jsme díky Holešovicím mohli v Helveti přivítat?

Těší nás, že jste si hodinky oblíbili díky Helveti a těšíme se na vás kdekoliv osobně, nebo online.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *