Kosovo: Traser Red Combat na setkání s velitelem českého EULEX

pamatnik-partizanu-traser-red-combat Hodinky Traser Red Combat pokračují ve své cestě. Michal Voska je měl i na setkání s velitelem českého EULEXu (The European Union Rule of Law Mission in Kosovo). Takže nový majitel hodinek se bude moci chlubit i touto informací.

Aktuálně z cesty
Hodinky a Michal mají za sebou návštěvu Bělehradu, kde navštívili rozstřílené ministerstvo a televizi. Pak se dostali až do zmiňovaného Kosova, odkud jsou také přiložené fotografie. Na první je pamatníků patrizánů nad kosovskou Mitrovicí. Druhá fotka jsou skaliska za Prištinou – což je hlavní město Kosova a od Michala máme zprávy, že se zde situace velmi vyhrocuje. Na třetí fotce je pak sanitka z Mitrovice a jeden z členů expedice.

Podle posledních zpráv je Michal právě v Albánii, kde se skupina chystá relaxovat a připravit se na další část cesty – do Srebrenice. Oázou klidu je pro skupinu aktuálně pláž v oblasti Drač (Durres, Albánie) – poslední fotka.

O další cestě vás budeme informovat a Michalovi přejeme hodně štěstí!

pamatnik-partizanu-traser-red-combat skaly-pristina-traser-red-combat.jpg mitrovica-sanitka plaz-albanie-durres

Kdo je Michal Voska

michal-voska Michal je zástupcem šéfredaktora elektronického magazínu ArmádníNoviny.cz.

Je to nadšený novinář, který se specializuje na armádní prostředí. Snaží se o zachycení poměrů v pro nás hodně odlehlých částech světa, o kterých se dozvídáme pouze z médií. A právě jeho komentáře a články potvrzují časté domněnky, že situace může být trošku jiná, než nám ji prezentují masmédia.

I z této cesty se můžeme těšit na několik článků o aktuální situaci v Kosovu a přilehlých oblastech.

Testování hodinek přináší HodinkyTraser.cz

Nejen právě testované hodinky Traser Red Combat si můžete koupit na eshopu HodinkyTraser.cz. Specializujeme se na armádní hodinky.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.