Helveti přeje Josefu Jindřiškovi vše nejlepší a ať hodinky Casio dělají radost

Cíleně fotbalové kluby nepodporujeme, ale když za námi přišla Bohemka, že by rádi ocenili svého kapitána Josefa Jindřiška k jeho kulatému výročí 40 let, nemohli jsme odmítnout. A proč? Protože jeden člen našeho týmu.. a proč ho vlastně neprozradit, Jirka Bareš, je srdcař, který na Bohemku nedá dopustit. Při konzultaci s ním bylo vidět to nadšení a obětavost. Dokonce rozhlašoval i podobné věty, že Pepovi snad sám na hodinky přispěje, že to je bomba a radost z něj doslova stříkala. Jakmile trošku vystřízlivěl, začali jsme to řešit prakticky.

Výsledkem je, že jsme se stali partnerem dnešního utkání, kde kapitán Bohemky Josef Jindřišek dostane od klubu tyto skvělé hodinky – Casio G-Shock GMW-B5000TCM-1ER Titanium Camouflage v hodnotě 45tis. Kč. Za celý tým (a hlavně za Jirku) mu gratulujeme a přejeme vše dobré k jeho narozeninám. Ať mu to dál kope a Bohemians Praha 1905 se daří.

A protože Jirka má přislíben od klubu podepsaný dres kapitána, nemusím vám asi popisovat tu upřímnou radost, kterou z celé akce má. Snažíme se řídit heslem Jiřího Stránského: „Můžeš-li udělat radost, musíš“. V tomto případě bude té radosti snad opravdu hodně 🙂

Limitovaná edice Casio G-Shock Camouflage

Věřím, že se budou hodinky Casio kapitánu Jidřiškovi líbit. Jde o unikátní hodinky v limitované edici celé z titanu. Zároveň půjde o skvělý vzpomínkový předmět na oslavu jeho 40 let přímo na hřišti Bohemky.

Detail hodinek: https://www.helveti.cz/casio-g-shock-gmw-b5000tcm-1er-titanium-camouflage

To teď budete podporovat fotbalové kluby?

Na to nemáme ani rozpočet a ani vybraný konkrétní klub. Protože je v našem týmu fanoušků fotbalu několik (Slavia, Sparta, Bohemians 1905, SFC Opava), budeme mít ale asi náročné období v jejich postupném uspokojování. 😅

Aktuálně nás uvidíte jako partnera na pár utkáních Bohemians a snad tam oslovíme alespoň pár nových nebo stávajících zákazníků. Člověk nikdy neví..

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *