Helveti přeje Josefu Jindřiškovi vše nejlepší a ať hodinky Casio dělají radost

Cíleně fotbalové kluby nepodporujeme, ale když za námi přišla Bohemka, že by rádi ocenili svého kapitána Josefa Jindřiška k jeho kulatému výročí 40 let, nemohli jsme odmítnout. A proč? Protože jeden člen našeho týmu.. a proč ho vlastně neprozradit, Jirka Bareš, je srdcař, který na Bohemku nedá dopustit. Při konzultaci s ním bylo vidět to nadšení a obětavost. Dokonce rozhlašoval i podobné věty, že Pepovi snad sám na hodinky přispěje, že to je bomba a radost z něj doslova stříkala. Jakmile trošku vystřízlivěl, začali jsme to řešit prakticky.

Výsledkem je, že jsme se stali partnerem dnešního utkání, kde kapitán Bohemky Josef Jindřišek dostane od klubu tyto skvělé hodinky – Casio G-Shock GMW-B5000TCM-1ER Titanium Camouflage v hodnotě 45tis. Kč. Za celý tým (a hlavně za Jirku) mu gratulujeme a přejeme vše dobré k jeho narozeninám. Ať mu to dál kope a Bohemians Praha 1905 se daří.

A protože Jirka má přislíben od klubu podepsaný dres kapitána, nemusím vám asi popisovat tu upřímnou radost, kterou z celé akce má. Snažíme se řídit heslem Jiřího Stránského: „Můžeš-li udělat radost, musíš“. V tomto případě bude té radosti snad opravdu hodně 🙂

Limitovaná edice Casio G-Shock Camouflage

Věřím, že se budou hodinky Casio kapitánu Jindřiškovi líbit. Jde o unikátní hodinky v limitované edici celé z titanu. Zároveň půjde o skvělý vzpomínkový předmět na oslavu jeho 40 let přímo na hřišti Bohemky.

Detail hodinek: https://www.helveti.cz/casio-g-shock-gmw-b5000tcm-1er-titanium-camouflage

To teď budete podporovat fotbalové kluby?

Na to nemáme ani rozpočet a ani vybraný konkrétní klub. Protože je v našem týmu fanoušků fotbalu několik (Slavia, Sparta, Bohemians 1905, SFC Opava), budeme mít ale asi náročné období v jejich postupném uspokojování. 😅

Aktuálně nás uvidíte jako partnera na pár utkáních Bohemians a snad tam oslovíme alespoň pár nových nebo stávajících zákazníků. Člověk nikdy neví..

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

6 komentářů u “Helveti přeje Josefu Jindřiškovi vše nejlepší a ať hodinky Casio dělají radost

 1. Dobrý den.Moc děkuji za krásné hodinky,které jsem od Vás a Bohemky dostal.Jsou moc krásné. Musím říct, že jsem na hodinky trošičku nemocný, ale každý jsme přeci na něco. Nikdy jsem si nepředstavoval,že budu mít tak drahé hodinky.A přece mám. A proto bych Vám chtěl strašně poděkovat.Sice už to budou dva roky,ale náhodou jsem na tento článek narazil a proto cítím, že Vám musím napsat a poděkovat s pozdravem Josef Jindřišek 1905.

  • Dobrý den, pane Jindřišku,
   bylo nám ctí, věřte nám! V článku je asi napsané vše, ale ještě jednou přejeme, aby hodinky dělaly radost a kdybyste chtěl pomoct s nemocí jménem „hodinky“, tak vám rádi v Helveti pomůžeme 🙂
   Ať vás to stále na zeleném pažitu baví a vaše hra baví fanoušky.
   S pozdravem Jiří Štencek, Helveti

  • Dobrý den, Pepo.
   Za sebe jakožto člena Helveti, ale i fanouška a permanentkáře Bohemky musím dodat, že je mi skutečně ctí, že jsme měli možnost dárek zprostředkovat a hlavně mám velkou radost, že legendu s nejvíce starty za Bohemku potěšil! Hned jak jsme se o možnosti dárek zprostředkovat dozvěděli, byl jsem z toho nadšený a nepřipouštěl jsem si jinou možnost, něž to zdárně dotáhnout. Moc děkuji za dres, ze kterého mám zdá se stejnou radost, jako Vy z hodinek, moc to pro mě znamená!
   Hodinkovou nemocí u nás v Helveti trpíme skoro všichni a jak naznačoval kolega, máme na ni ve vitrínách spoustu léků 🙂
   Děkuji za super práci odváděnou každý zápas na hřišti a přeji radost z hodinek, z fotbalu a hlavně ještě spoustu zápasů, které budu rád sledovat 🙂
   Na viděnou v Ďolíčku, s pozdravem Jiří Bareš, Helveti

   • Dobrý den,jeden lék jsem dostal k vánocům Tak teď na chvilku mám klid,než mě to zase chytne Teď přemýšlím o chytrých hodinkách garmin,ale musím chvilku vydržet. Musíme vyhrát pár zapasů ⚽️ Přeji hezký den s pozdravem Jindřišek J.

    • Dobrý den Pepo,

     člověka to vždycky nakonec chytne a v takovou chvíli rádi pomůžeme 🙂 Značku Garmin nabízíme také, takže není problém něco vymyslet. Většina z nás v Helveti nějaké Garminy na sport má a profi sportovec je rozhodně využije.
     Na výhry se těším, první z nich od Vaší odpovědi už jsem sledoval v sobotu – počasí sice bylo mrazivé, ale výhra vždy zahřeje 🙂 Takže za ní děkuji, gratuluji a přeji hodně dalších!
     S pozdravem Jiří Bareš, Helveti

     • Dobrý den Jirko,zima opravdu byla a nejen fanouškům.Dole na hřišti taky pěkně mrzlo, ale jak říkáte. Vítězství zahřeje

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *