Co uvidíte na našem stánku na výstavě Hodiny a klenoty 2014

Švýcarská značka Traser je v hodinářském světě známá pro svou unikátní technologii osvitu – Trigalight. Čas tak z hodinek odečtete za každého počasí a to i v naprosté tmě. Traser se pyšní také kvalitním zpracováním a bytelnými pouzdry. Hodinky jsou projektovány do těch nejnáročnějších podmínek a právě díky splnění těch nejvyšších nároků je mají v oblibě vojáci, záchranáři, policejní složky, ale i myslivci, rybáři.. zkrátka lidé, kteří se na hodinky potřebují spolehnout v každé situaci.

hodinky-traser-armada

Novinka Traser Elegance

Traser ale není jenom síla, ale také elegance. Proto v červnu letošního roku představil novinku v podobě hodinek Traser Classic Elegance Chronograph. Tento model má robustní pouzdro z ušlechtilé oceli s průměrem 46 mm. Ciferník nese k poctě ruční práce hodinářů francouzské nápisy nad minutovým a sekundovým čítačem. Mezi nimi je pak ukazatel dne v týdnu a na pozici 6. hodiny pak datumovka s bílým podkladem. Ciferník pak chrání safírové sklíčko a vystouplá luneta. Hodinky můžou nést ocelový náramek, kaučukový řemínek a také letecký kožený řemínek. Je tak pouze na zákazníkovi, jakou variantu zvolí.

traser-classic-elegance-chronograph-big

Co u nás uvidíte

Na našem Traser stánku bude více než 40 modelů této značky a k vidění budou i novinky představené v tomto roce. Ku příkladu již zmíněný model Traser Classic Elegance Chronograph, ale také velmi úspěšné a oblíbené modely Traser P6600 Red Combat a Traser P6600 Sand.

Součástí expozice bude prezentace technologie Trigalight a její srovnání s klasickou luminiscencí.

Soutěž

nuz-traser-victorinox S návštěvníky budeme také soutěžit a ten nejlepší od nás získá nůž Victorinox s logem Traser. Všichni ostatní pak slevu na hodinky Traser, kterou budou moci uplatnit hned na výstavě nebo později na našem eshopu.

Přijďte se za námi podívat. Na stánku se můžete potkat se zástupci firmy Helveti s.r.o. (HodinkyTraser.cz). Celá prezentace Traser je pak zaštítěná oficiálním distributorem – firmou Chronoshop s.r.o.

Těšíme se na Vás.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *