Bilancujeme rok 2014

Dovolte mi krátké ohlédnutí za uplynulým rokem 2014. Pro nás v Helveti.cz to byl velmi úspěšný rok, který se nesl ve znamení velkých změn a novinek.

Nový eshop Helveti.cz

Největší novinkou bylo bezesporu spuštění e-shopu Helveti.cz, kde nyní najdete přes 2 000 modelů hodinek celkem od 8 značek. Značky Wenger, Traser, Boccia a Alfex, které prodáváme i v našich čtyřech specializovaných e-shopech (viz odkazy), doplnil švýcarský Victorinox a japonské Seiko, Lorus a Pulsar.

Zvláště pak na Seiko a Victorinox se chceme co nejvíce specializovat a přinášet vám recenze, videa a fotky. Jednoduše z toho důvodu, že tyto značky se nám dostaly tzv. „pod kůži“.

Rozšířili se naše řady

hledame-robertaLoni jsme také rozšířili tým a našli „nového Roberta“, náhradu za našeho dlouholetého kolegu, který nám odcestoval na zkušenou do zahraničí. Nakonec jej museli zastoupit hned dva nováčci – duo Tomáš a Tomáš. Celkem se o chod e-shopu a naše zákazníky stará už 10 lidí.

Stěhování prodejny do většího

A protože tak rychle rosteme, přestěhovali jsme se i do nových a větších prostor. Najdete nás stále na adrese Vítkova 8, Praha – Karlín, ale již ve velkých přízemních prostorech. V průběhu února také plánujeme malou přestavbu, takže se můžete těšit na ještě hezčí prodejnu plnou hodinek.

Stále vytváříme hodinky na přání

zakaznik-je-nas-panHned začátkem roku jsme vytvořili vlastní edici hodinek. Jak jste si už určitě všimli, máme slabost pro hodinky Wenger, obzvlášť pro model Wenger 77052. A jelikož nám nedalo spát, jak by vypadal v celoocelovém provedení, prostě jsme ho upravili podle našich představ. Hodinky jsme nazvali Wenger Squadron Chrono 77052 Helveti edition a můžete je koupit v našem e-shopu.

Ke každé objednávce přistupujeme individuálně. Pokud se na nás obrátíte s prosbou o úpravu hodinek, děláme vše proto, abychom vám vyhověli. Během loňského roku jsme při plnění přání našich zákazníků stáli u zrodu více než 15 unikátních modelů hodinek Wenger a Traser.

Vaše prosby jsme vyslyšeli také u oblíbených vojenských hodinek Traser P6600 Type 6 Mil-G a společně s výrobcem jsme připravili speciální edici těchto hodinek, která měla vše, co vám u standardní verze modelu chybělo – safírové sklíčko a vteřinovou ručičkou zvýrazněnou tritiem. Výměny řemínků a tahů na požádání už ani nezmiňujeme 🙂

Poprvé jsme vystavovali

V říjnu jste mohli navštívit náš stránek na veletrhu Hodinky a klenoty 2014. Ve spolupráci s Chronoshopem jsme zde představovali hodinky z dílny značky Traser a luminescenční technologii trigalight spjatou s touto značkou. Přečtěte si náš report.

Testovali jsme jako o život

Za celý rok 2014 nám prošly rukama stovky hodinek. Mnoho nových modelů jsme pro vás zrecenzovali na našem blogu a magazínu Nosíme-Hodinky.cz, nebo k nim vytvořili videa. A jako každý rok, i loni jsme vzali s sebou na aktivní dovolenou jedny hodinky a řádně je otestovali.

Pomáhali jsme

Během hektického roku jsme se ale také na chvíli zastavili a pomáhali – podpořili jsme projekt Joy Ride, který usiluje o snazší začlenění handicapovaných mezi vrstevníky pomocí společných zájezdů. Pravidelně také přispíváme Helence na její léčbu. Více v sekci Podporujeme.

Rosteme i finančně

rostemeObrat jsme oproti roku 2013 navýšili o 70 %, takže stále rosteme výrazným tempem a podobný trend chceme zachovat i pro rok 2015.

Takový byl náš rok 2014. Děkujeme vám za přízeň, zpětnou vazbu, recenze i fotky hodinek, které nám posíláte. Přejeme vám, ať hodinky dobře slouží a slibujeme, že uděláme vše pro to, abychom si vaši přízeň zasloužili i v roce 2015.

Za tým Helveti.cz – Jiří Štencek

 

A co že se nám nejlépe prodávalo za rok 2014?

Wenger

Traser

Seiko

Boccia

Lorus

Victorinox

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ze zákulisí se štítky a jeho autorem je Jiří Štencek. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *