Vyhlášení soutěže o hodinky Wenger Urban Metropolitan 01.1741.117

Ani tři měsíce neuplynuly od naší poslední soutěže a už vyhlašujeme další! Tentokrát vyhlašujeme soutěž o hodinky Wenger Urban Metropolitan 01.1741.117 v hodnotě 4 290 Kč. Účastnit se soutěže bylo vážně snadné – opět stačilo odpovědět na několik jednoduchých otázek a mít nejpřesnější tip. A jaké otázky jsme Vám položili?

1) Které hodinky se staly hodinkami měsíce února 2018?

Stačilo se rozhlédnout zde u nás na blogu. Hodinky měsíce je naše pravidelná rubrika s aktuálními hodinkovými tipy a v únoru jsme pro Vás vybrali jako náš hlavní tip hodinky Wenger Roadster Black Night Chrono 01.1843.105. Proč? Jednoduše jsme v nich poznali skvělé geny velmi oblíbené řady Sea Force!

2) Jaká je nejvyšší vodotěsnost hodinek Wenger?

Napovídali jsme, že odpověď zjistíte na našem eshopu a skutečně. Filtrováním podle parametrů vlevo na stránce lze najít celkem 17 modelů s vodotěsností 200 m. Jde vlastně o kompletní řadu Sea Force.

Co jste tipovali?

Kolik hodinek z této nejvíce voděodolné řady od značky Wenger jsme již prodali? Prozradíme, že je to blízko prvnímu čtyřcifernému číslu. Úplně přesně 983. Svým tipem 978 se nejblíže dostal pan Radek Hešík. Tímto mu gratulujeme!Všem děkujeme za účast a mnohdy i velmi požehnané tipy. Jak již víte, soutěžíme pravidelně a už nyní pro Vás další soutěž chystáme.

Malá statistika na konec

Necelý jeden tisíc prodaných modelů Sea Force je krásné číslo. Tato řada je pro nás naprostou legendou a je krásné vědět, že se s námi od našeho vzniku každý týden průměrně radují i tři naši zákazníci.

Máte od nás hodinky Wenger Sea Force? Jste z nich tak nadšení jako my? Podělte se s námi mailem na info@helveti.cz nebo přes náš Facebook!

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *