Victorinox I.N.O.X. Naimakka: hodinky s lanem

V nouzi se k přežití dá využít skoro vše. Občas člověk přijde o výstroj a místo lana, které by tolik potřeboval, mu zbudou leda tkaničky od bot, bez kterých se bude cestovat sakra špatně. Nebo naopak výstroj má a potřeboval by ji opravit. V takových chvílích je k nezaplacení mít na ruce survival náramek, díky němuž budete mít kus lana vždy u sebe. Stačí ho rozmotat a během několika sekund získáte dostatečně pevné lano na úpravu výstroje, slaňování, zhotovení nouzové dlahy nebo třeba stavbu přístřešku.

Victorinox I.N.O.X. Naimakka

victorinox-naimakka-3Těmito praktickými náramky se inspiroval švýcarský výrobce hodinek Victorinox. Speciální edice hodinek Victorinox I.N.O.X. Naimakka nemá řemínek z oceli, kůže ani silikonu, nýbrž ze zmíněného lana. Po rozpletení tak získáte 2,5 metru kvalitního lana. A to už vás může dostat z pořádné šlamastyky. Co myslíte?

Zdroj: Facebook Victorinox Česká republika

Odolnost a spolehlivost na prvním místě

Victorinox I.N.O.X. je řada mimořádně odolných hodinek do extrémních podmínek – led, oheň, ostré kameny, přejetí buldozerem, vyprání v pračce – vydrží vše. Vysoce odolné pouzdro ze švýcarské oceli, safírové sklíčko s antireflexní úpravou, luminiscence a velmi dobrá vodotěsnost je předurčují k nošení v náročném terénu. A limitovaná edice vybavená Life Saving Bracelet náramkem je po stránce funkčnosti dovedená k naprosté dokonalosti.

Limitovaná edice

V prodeji bude pouze 1000 kusů a do oběhu je Victorinox pustí v září 2015. Předběžné objednávky přijímáme na info@helveti.cz.

Galerie

Zajímají vás limitované a speciální edice Victorinox a dalších značek? Prohlédněte si aktuální nabídku na našem e-shopu.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *