Soutěž o ceny v hodnotě 10.000 Kč od Helveti.cz a Wenger!

Máte šanci vyhrát třeba skvělé hodinky Wenger Attitude Chrono 01.1543.108

Po delší době opět přicházíme se soutěží a rovnou o několik cen v celkové hodnotě přes 10 000 Kč. Soutěžíme společně se značkou Wenger a ceny tak budou výhradně jejich produkty.

A o co půjde? Opět chceme oslovit nadané autory, blogery a naše fanoušky s literárním nadáním (vzpomeňte naši předchozí soutěž pro blogery). Úkolem totiž bude napsat článek.

SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 10.000 KČ OD HELVETI.CZ A WENGER

Ceny

  1. místo vyhraje krásné hodinky Wenger Attitude Chrono 01.1543.108 v hodnotě 7.890 Kč
  2. místo získá praktický batoh Wenger Ibex 125th Ballistic 17″ v hodnotě 3.000 Kč  
  3. místo obdrží lahev Helveti vína od vinařství Kubík v hodnotě 300 Kč

Pro účast v soutěži je nutné

  1. Dát like naší Facebookové stránce Hodinky Helveti.cz
  2. Dát odběr našemu kanálu Helveti.cz na Youtube
  3. Napsat článek na téma spojené s hodinkami, např. „Moje první hodinky“, „Moje oblíbené hodinky“, „Moje vysněné hodinky“. Téma necháváme na Vás, pro referenci se ale podívejte na již vydané články na našem blogu. Článek pak zašlete na info@helveti.cz a do předmětu napište “Soutěž Wenger“.

Vítěze vybereme 1. července 2019. Hodně štěstí! 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ostatní a jeho autorem je Egor Erushin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

1 komentář u “Soutěž o ceny v hodnotě 10.000 Kč od Helveti.cz a Wenger!

  1. Právě jsem se na portálu České sout.“ dočetla o probíhající soutěži o vaše hodinky Wenger,jsem seniorka, a dokonce mezi mé záliby patří soutěžení na PC.
    Také se do soutěže zapojuji a napíši svůj příběh o „Mých prvních hodinkách“,které jako první hodinky jsem dostala ve svých 10letech v r.1960! Nákupem v tehdejší hodnotě 500Kč byla dědou pověřena moje maminka,byla jsem druhá vnučka věkem v pořadím které děda věnoval hodinky a to měl celekem 8 vnoučat -samá děvčata od svých 2 dětí. Vnučky jsme nar. v rozmezí 1948-1961. Moje hodinky šlapou i nyní po 59 letech-byly vždy spolehlivé, jen 2 menší opravy, samozřejmě na mechanické natahování,nosila jsem je nepřetržitě do svých 48 let-38r.!!! Jeninou inovací bylo pořízení zlatého kovového „pásku“,který vhodně hodinky doplnil. Proč jsem mé hodinky odložila k pamětním kousků do krabičky???Nu jak šla doba,tak jsem zatoužila po monodobějším vzhledu hodinek-ty už mám od té doby druhé, na své první hodinky nikdy nezapomenu, jako na svého dědu,s kterým mě dělilo rovných 50let věku.Předloni jsme u nás doma uspořádala tzv. babinec všech 8!! sestřenic, a sešly jsme se v pohodě,popovídaly si pěkně a jednoznačně jsme se shodly, že všechny máme hodinky uložené, jako památeční spolu s velkou černobílou fotografií našeho dědy, kterou si nechal pořídit v r. 1968 u fotografa při focení svatebčanů na svatbě mé nejstarší sestřenice, to se vdávala dědova první vnučka.Nyní pokukuji po hodinkách u vás jako dárek pro manžela pro nadcházející zlatou svatbu,možná je i vyhraji a můj senior bude ještě dlouhá léta s vašimi hodinka si měřit čas,kéž by toho zbývajícího času pro nás oba na našich hodinkách bylo naměřeno ještě hodně času.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *