Jsme certifikovaní specialisti na hodinky Certina

skoleni-certina-hodinky-helveti

Školení Certina v hotelu Imperial

Už podruhé jsme byli proškoleni týmem distributora hodinek Certina pro Českou republiku. Poslední školení proběhlo i za účasti zástupce z firmy Certina – Christiana Gerbera. Tento charismatický a energií překypující hodinkový specialista nám předal neuvěřitelné množství informací a myslím, že naší nové kolegyni Daryně Vokrojové z toho musela jít hlava kolem (nejenom z Christiana, ale z penza znalostí).

Technologie hodinek Certina

Velkým tématem školení byly technologie Precidrive, Powermatic, Moon Phase a samozřejmě Certina DS concept. Stejně tak jsme se zastavili u aluminia (hliník), které s novou technologií zpracování (tzv. eloxáží) dosahuje skvělých vlastností. Materiál je 2x tvrdší než nerezová ocel (400 HV), 3x lehčí nez ocel a dokonce 1,6x lehčí než titan! Hliník je antialergenní a stálý. Barvení probíhá úpravou Eloxování – kdy se povrch mění na oxid hliníku a je nabarven. V čase se vlastnosti povrchu nemění (jako u titanu) a barva zůstává stálá. Jestli bude hliník stejně oblíbený jako konkurenční titan, to se ještě uvidí.

4 světy hodinek Certina

Certina představila 4 světy, mezi které nově rozdělí své hodinky. Budou to řady Certina Sport, Certina Aqua, Certina Urban a Certina Heritage. Toto rozdělení nahradí předchozí Gent Quartz, Lady Quartz, Gent Automatic, Lady Automatic a Certina Gold.

Kde se Certině daří

Zajímavým zjištěním je například velká obliba hodinek Certina v severských zemích, kde si potrpí na kvalitu, dlouholetou výdrž a zpracování. Naopak výzvou pro Certinu jsou asijské trhy a Jižní Amerika, kde je zastoupení značky teprve v začátcích.

Marketing značky

Certina rozšiřuje podporu motorových sportů a stále stojí za svým ambasadorem biatlonistou Ole Einarem Bjørndalenem, kterému věnovala další limitovanou sérii hodinek.

ole-einar-bjorndalen-certina

Novinky

Z novinek Certina se můžeme těšit na DS-2 Gent Quartz Precidrive (s limitovanou edicí Ole Einara Bjørndalena), DS Podium Big Size Chrono, DS Podium GMT Aluminium Precidrive, DS Podium Chrono Precidrive, DS-2 Chrono Flyback Precidrive, DS-1 Gent Powermatic (s Himalaya edicí) a několik dámských modelů.

Poslední zajímavou novinkou bude zcela nové provedení krabičky. My už jsme ji viděli a můžeme říct, že jde opravdu o velký krok směrem k luxusu.

Znalosti se testovaly a my měli štěstí

Výhra hodinek Certina Sport

Výhra hodinek Certina DS Sport

Vše bylo završeno testem našich znalostí, kde jsme za notné dávky štěstí vyhráli cenu v pánské kategorii – hodinky Certina DS Sport C027.417.17.057.01.

Za úžasný zážitek, nové znalosti a samozřejmě i výhru tímto Certině velmi děkujeme a těšíme se na další spolupráci!

Certina certifikace

V minulosti jsme mimo školení týmu také absolvovali online akademii Certina 360, což je dalším důkazem, že to s Certinou v Helveti myslíme opravdu vážně.

Certina certifikát Jiří Štencek

Certina certifikát – Jiří Štencek

Pokud by vás tedy o hodinkách Certina cokoliv zajímalo, nebojte se nás zeptat. Rádi vám s čímkoliv poradíme nebo dodatečně zjistíme.

Za tým Helveti.cz – Jiří Štencek

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

4 komentáře u “Jsme certifikovaní specialisti na hodinky Certina

 1. Dobrý deň, zaujímalo by ma, akú podobu má certifikát originálnosti hodiniek Certina. Je totožný so zelenou kartičkou, ktorá je zároveň záručným listom? Nikde na nej nie je totiž napísané, že ide o certifikát originálnosti a ani čo má byť unikátne číslo hodiniek. Vopred ďakujem za odpoveď a želám pekný deň. Mgr. J.Benduliak

  • Dobrý den,
   záruční list hodinek je zároveň certifikátem originálnosti. Sériové číslo hodinek najdete zespodu na dýnku. Pokud mají hodinky kameny, dostanete k nim kromě záručního listu ještě kartičku pravosti těch kamenů.

 2. Dobrý den,

  rád bych se zeptal, jestli Certina bude mít brzy hodinky s eloxovaným hliníkem. Vlastnosti super, ale nikde jsem nenašel, že by je používala. Přesně by mě zajímaly modely DS -2 Flyback.

  Děkuji.

  Vašek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *