Hodinky Triwa bude propagovat Petr Novotný

petr-novotny-hodinky-triwa-helveti-01

Petr Novotný přebírá hodinky Triwa

S bavičem Petrem Novotným je to jenom shoda jmen. Tento Petr Novotný je vlasový stylista, autor projektu Kalendář osobností 2017, ale také příležitostný spisovatel.

S tímto mladým umělcem (27 let) jsme navázali spolupráci k propagaci hodinek Triwa. Stal se tak pomyslným ambasadorem značky 🙂 Hodinky by se měly objevit v článcích a na fotografiích, kde budou zdobit jeho zápěstí. Držíme palce!

triwa-novotny-helveti

Triwa Rose Nevil Tan Classic

Triwa Rose Nevil Tan Classic

Konkrétně si Petr Novotný vybral hodinky Triwa Rose Nevil Tan Classic TW-NEST105-CL011714. Ty jsou osazeny japonským strojkem Miyota OS21, ciferník chrání minerální sklíčko a pouzdro je z ušlechtilé oceli. Triwa se vyznačuje velmi kvalitními koženými řemínky, které produkuje švédská koželužna Tärnsjö. Filozofií designérů Triwy je: „Navrhujeme jen to, co bychom sami nosili“. Více jsme psali o značce Triwa v našem článku Už jsou naše! Podlehli jsme skandinávskému designu hodinek Triwa.

Kdo je Petr Novotný

Petr Novotný se svým externím týmem se v oboru vlasové úpravy a poradenství v oboru kosmetiky řadí mezi elitu v České republice. Důraz klade především na nejmodernější postupy, využití kreativity a nejnovější módní trendy. Má bohaté artdirectorské zkušenosti, zúčastňuje se mistrovských soutěží v ČR i v zahraničí; například CZ/SK Hairdressing awards, v níž byl v roce 2008 nominován na objev roku. Jako umělec je zprostředkovatelem nejnovějších módních a designových trendů návrhů grafiky maleb ilustrací a kreativního myšlení.

Kalendář osobností 2017 - projekt Petra Novotného

Kalendář osobností 2017 – projekt Petra Novotného

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *