Hodinky Boccia Titanium leták 2016

hodinky-boccia-titanium-letak-2016

Boccia Titanium leták – zobrazte klikem

Značka hodinek Boccia Titanium opět inzeruje v tisku a tentokrát můžete katalog hodinek Boccia najít v magazínech firmy RF Hobby (například 21. století, Enigma, Epocha, Paní Domu, Panorama 21.století – zdraví, Speciální edice – bylinkové recepty, History Revue, Rezidence, Svět na Dlani a další*).

Leták nabízí novinky v řadách těchto německých titanových hodinek, ale také bestsellery ze stávající nabídky.

Vybrat a koupit si pak můžete hodinky Boccia na našich eshopech HodinkyBoccia.cz, kde jsme pro vás připravili i seznam hodinek inzerovaných v letáku a také na našem hlavním eshopu Helveti.cz/boccia-titanium.

Inzerované hodinky Boccia Titanium v reklamě

hodinky-boccia-titanium-letak-katalog-2016

Propagace hodinek Seiko pokračuje

Asi už jste si všimli, že nový distributor hodinek Seiko investuje nemalé finanční prostředky, aby bylo Seiko pořádně vidět. Máte možnost zahlédnout Seiko na billboardech, stránkách časopisů se svým ambasadorem Novakem Djokovićem a reklamní spoty se chystají také na finále Fed Cupu při utkání ČR x Francie (ČT Sport). Tato značka si to zaslouží a my jsme rádi, že pro to současný distributor dělá maximum.

Za Helveti s.r.o. – Jiří Štencek

Možná článek hledáte jako:
Hodinky leták časopis, Hodinky Boccia v letáku, Boccia Titanium leták, Hodinky Epocha, Hodinky Padní Domu, Hodinky Panorama, Hodinky History Revue, Hodinky Enigma, Hodinky Rezidence, Hodinky Svět na Dlani a podobně.

* Kompletní výčet titulů: 21. století, Epocha, enigma, History, Moje chvilka pohody, Topclass, Rezidence, Villa, Paní domu, Staré dobré časy, Svět na dlani, Moje šťastná hvězda, Můj kousek štěstí, Můj čas na kafíčko, Báječné recepty, Doteky štěstí, Junior, Krimi, Zbraže a náboje, Panorama 21. století, Epocha Speciál, enigma Speciál, History Speciál, Akta history, Testy zbraní, Křížovky – osudy českých hvězd, 77 tajemství, Velký horoskop, 100 nejbrutálnějších vrahů, Temné dějiny, 88 nejslavnějších útěků, Záhady a Mystéria, 66x záhadná úmrtí slavných, Největší války a bitvy, Bylinkové recepty pro zdraví, Babička, Bestie něžného pohlaví, 99 zázračných míst světa.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *