Boccia Titanium ve StarDance a novinky 2019

Ještě před Vánoci se na náš trh dostanou novinky značky Boccia Titanium. Kdo by náhodou tuto značku ještě neznal, tak jde o titanové hodinky s velmi atraktivními designy. U Boccie je také skvělý poměr cena / výkon a například za hodinky se safírovým sklíčkem zaplatíte „jenom“ 2190 Kč. To u jiných značek byste museli sáhnout podstatě hlouběji do kapsy. A navíc v kombinaci s titanovým pouzdrem jde o cenu jinde nedosažitelnou. Velkou výhodou titanových hodinek je také jejich antialergičnost, takže lidé s alergií na nikl a zinek mohou nosit právě hodinky Boccia Titanium bez obav z vyrážky. Dost ale představování a pojďme si prohlédnout novinky pro rok 2019.

Novinky Boccia Titanium 2019

Představujeme pouze krátký výběr, protože Boccia představila více než 30 novinek.

Leták Boccia 2019

Tento leták 2019 budeme také rozdávat na naší prodejně v pražském Karlíně. Všechny novinky najdete na stránce Novinky Boccia Titanium.

boccia-titanium-hodinky-letak-2019

Bystřejší si možná všimli, že Boccia začala opět používat pojmenování jednotlivých modelů (kdysi modelových řad). Najdeme tak u hodinek názvy jako: Lindo, Bela, Jonna, Mooie, Askim, Beddu, Bukur, Pabor.

Boccia září ve StarDance

Hodinky Boccia Titanium opět provází pořad StarDance (10. řadu) a doprovodný pořad Kolem dokola. Hlavním aktérem ve spotu je model Boccia Titanium 3276-10. Chcete jej vidět? Pusťte si krátký reklamní spot.

Boccia Titanium 2019 - pravé hvězdy září

„Nemusíš tančit, když chceš být hvězda. Boccia Titanium – pravé hvězdy září.“

Kde hodinky Boccia Titanium koupit

Budeme rádi, pokud při výběru hodinek Boccia Titanium navštívíte náš e-shop Helveti.cz (či specializovaný HodinkyBoccia.cz) a nebo přímo naši prodejnu na adrese Vítkova 8, Praha – Karlín.

Možná článek hledáte jako:
Hodinky StarDance, Hodinky Kolem dokola, Hodinky Bočia, Hodinky Bokačo a podobně.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *