Firemní dárky, co neztratí na hodnotě? Hodinky z Helveti

Inspirovat, poradit a hlavně udělat radost. Přesně to je posláním týmu hodinkářů z Helveti. Radost ale neděláme jenom zarytým nadšencům do hodinek. Umíme pomoci s výběrem padnoucích hodinek i těm, kteří si pořizují své první, nebo shání hodinky na zakázku. Při objednávce od 5 kusů navíc přidáme i individuální cenu a personalizaci zdarma. A voilà – luxusní firemní dárek je na světě!

Hodinky s gravurou nebo jinou úpravou odkazující na vaši firmu jen tak neztratí svou hodnotu. Navíc se stanou předmětem každodenní potřeby a budou tak vaši firmu reprezentovat v mnohem větším rozsahu, než klasická lahev (i když skvělého) alkoholu stojící ve skříni. A co víc, B2B hodinky mohou být cenově srovnatelné.

B2B partnerům umíme vytvořit hodinky s vlastním logem v hromadné objednávce podle potřeb bez příplatku. Ať už slavíte obchodní úspěch, oceňujete nejlepší zaměstnance nebo sháníte reprezentativní dárek pro významné klienty, na rozšířený zákaznický servis a program B2B objednávek z Helveti se můžete spolehnout. Co všechno personalizované hodinky z Helveti a tento program obnáší, se dozvíte v článku.

Obsah článku

Závěr roku je takřka za rohem a většina společností už teď plánuje, jaké firemní dárky nachystá pro své nejlepší zaměstnance, obchodní partnery nebo třeba VIP zákazníky jako poděkování za skvělou spolupráci, vydařená ujednání nebo přínosy firmě.

Možností je celá řada. Balík s výběrovými pochutinami? Lahev luxusního alkoholu…? Sami cítíte, že to už tu párkrát bylo. A co víc, jde o věci, které obdarovaný dříve či později spotřebuje.

Co takhle B2B dárky, které budou…

Hromadná objednávka hodinek Wenger s množstevní slevou.
 • reprezentativní
 • trvanlivé
 • originální
 • stále používané
 • co budou mít vaše logo / barvy / věnování…
 • a cenově se vyrovnají obvyklým firemním dárkům?

Ano, přesně takové jsou kvalitní personalizované hodinky! Hodinky s gravurou a třeba v pouzdře s vyšitým věnováním budou roky přinášet radost a reprezentovat vaši společnost na každém kroku nezaměnitelným způsobem. Firemní dárky v podobě kvalitních hodinek totiž neztrácejí na hodnotě – kromě své obvyklé trvanlivosti k nim obdarovaný získá i prodlouženou 5letou záruku a pojištění nad její rámec (zjednodušeně pro případy znehodnocení, na které se běžná záruka nevztahuje).

Z čeho můžete vybírat?

V Helveti najdete ověřené a spolehlivé značky napříč všemi kategoriemi a cenami. K tomu jsme výhradně autorizovaný prodejce, takže si můžete si být jisti, že za svou společnost věnujete dárek v té nejvyšší kvalitě, který nepochází z šedého dovozu (více zde). Personalizace umíme i u luxusních per.

Je to jednodušší, než byste čekali

Dokonalý firemní dárek se neobejde bez personalizace. Proto nabízíme velké množství úprav, abychom pro vás produkty nachystali téměř na míru. Hromadná objednávka hodinek z Helveti bude mít podobu, jakou si přejete. Umíme toho hodně a proces zadání je velmi jednoduchý.

Podívejte se, co pro vás dokážeme připravit:

 • gravírování (loga/věnování) na kovové části hodinek (nejčastěji dýnko a spona; gravury děláme i na tělo pera a nože)
 • upravený vzhled ciferníku, případně změny barev ruček či indexů
 • jiné provedení řemínků
 • vlastní rolovací pouzdro
 • upomínkové předměty, potřeby pro údržbu a výměnu řemínků navíc,
 • tištěné brožury či věnování

Hromadná objednávka má u nás i další výhody, jakými jsou doprava a kompletace zdarma, zrovna tak odklad splatnosti faktur.

Základní úpravy jsou zdarma, ale můžete mít i luxusní verzi

 • Zdarma: gravírování, variace řemínků základního modelu a tištěná příloha
 • VIP úpravy za 690,-/kus: předchozí + individuální úpravy ciferníku, rytí do pouzdra
 • TOP úpravy za 1490,-/kus: předchozí + kožené pouzdro s možností vlastní výšivky

Musí jít o 5 a více stejných kusů?

Nemusí. Chceme vám maximálně vyjít vstříc, proto si v rámci jedné zakázky můžete namixovat výběr modelů tak, jak budete potřebovat. Ať už se jedná o kombinaci dámských či pánských modelů nebo potřebujete na každém kusu měnit iniciály, data nebo text věnování, rádi vše zpracujeme bez dalších příplatků.

Jak probíhá zadání? V pár krocích je vše vyřešeno

Komunikace je v rámci každé spolupráce důležitá, proto jsme se ji snažili maximálně usnadnit, abychom vše zvládli bez průtahů a se skvělým výsledkem. Veskrze se jedná o 3 jednoduché kroky:

 • Vyberete si hodinky z naší nabídky – případně naši specialisté najdou vhodný model pro uživatele, které chcete obdarovat.
 • Jakmile nám sdělíte své představy, vizuálně zpracujeme úpravy. Pro potřeby gravírování grafických prvků od vás budeme potřebovat jen PDF v křivkách.
 • Po odsouhlasení a zajištění dostupnosti začneme na zakázce pracovat.

Kladná reference vždycky potěší

„Chtěl bych poděkovat panu Štenckovi a celému týmu Helveti.cz za vynikající spolupráci. Společně s kolegy jsme si nechali na zakázku upravit hodinky Traser (ciferník a dýnko). Přístup ze strany prodejce byl od počátku profesionální, vstřícný a veškerá komunikace naprosto bezproblémová…“ David K. (celá recenze zde)


Vždy od nás dostanete něco navíc

Když servis, tak pořádný a když záruka, tak nikoli ta dvouletá standardní. K objednaným hodinkám totiž nabízíme 5letou záruku, ale i pojištění nad rámec záruky v případě poškození či odcizení, a to v délce 1, nebo 2 let. Pokud by se vám zalíbila možnost hromadné objednávky bez personalizace a úprav, tak na takovou samozřejmě individuální cena a další výhody platí také. Stačí se nám ozvat na objednavky@helveti.cz, nebo zavolat na +420 774 27 27 37 (Po – Čt: 9 – 19, Pá: 9 – 16, So: 10 – 15, )

PDF prezentace ke stažení

Pokud vás naše nabídka zaujala, připravili jsme i prezentaci ve formátu PDF zde.

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *