Projekt Wenger Arctic Light

Švýcarský výrobce hodinek Wenger je extrémně hrdý na to, že může spolupracovat s Uri Golmanem na projektu Wenger Arctic Light. Uri je zanícený dánský milovník a ochránce životního prostředí, který se věnuje focení přírody a divoké zvěře na celém světě, zejména v Arktidě.

Fotky z knihy jsou úchvatné! Zdroj: http://int.wenger.ch/en/highlights

Fotky z knihy jsou úchvatné! Zdroj: http://int.wenger.ch/en/highlights

Projekt Wenger Arctic Light představuje krásu dalekého severu a přibližuje životní podmínky zvířat i lidí, kteří žijí v této části světa. Wenger podporuje zachování této úžasné lokality pro budoucí generace a oceňuje zapojení osob nebo komunit podporující projekt ochrany.

Na počest projektu Arctic Light se Wenger rozhodl vytvořit speciální edici hodinek, která nese název Wenger Sea Force Arctic Light 60.0641.112. Jedná se o spojení velmi úspěšného potápěčského modelu Wenger Sea Force a fotoknihy Uri Golmana.

Kompletní set: hodinky, kniha a box.

Kompletní set: hodinky, kniha a box.

Hodinky jsou vhodné do těch nejnáročnějších podmínek. Pohání je švýcarský quartzový strojek, pouzdro mají vyrobeno z 316L nerezové oceli a jednosměrně otočná modrá luneta má vložku z titankarbidu. Krásný ciferník s mapou arktidy je chráněn safírovým sklíčkem. Mapa je vyobrazena také na dýnku hodinek. Díky šroubovací korunce jsou hodinky schopné vydržet tlak dvaceti atmosfér. Pružný modrý silikonový pásek s kontrastním prošíváním výborně sedí na zápěstí. Hodinky se dodávají v praktickém vodotěsném boxu, který nabízí četná využití.

Zakoupením setu Wenger Seaforce Arctic Light přímo podpoříte projekt Wenger Arctic Light a napomůžete k zlepšení životních podmínek v oblasti Arktidy.

Kde hodinky zakoupit

Hodinky Wenger Sea Force si můžete koupit v našem eshopu a nebo přímo v naší prodejně.

Další zdroje o projektu

Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *