Prestiž značek.

Tonda zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den,

zajímá mě porovnání pretiže značek Ball,Rado,Edox.

Také kvalitativní rozdíly.

Děkuji

Tonda

1 Odpovědi
Jiří Bareš Personál odpověděl před 3 měsíce

Dobrý den,

děkujeme za Váš dotaz. Porovnávat prestiž značek může být debata na hodiny, takže rovnou říkám, že nelze jednoznačně odpovědět Z mého pohledu jsou Ball a Rado podobně prestižní značky, Edox je mírném v závěsu za nimi. U všech však platí, že se jedná o skvělý poměr cena/kvalita. U Ball za danou cenu dostanete sle mého názoru nejvíce "muziky" – třeba tritiovou luminiscenci, různé ochrany proti nárazům, někdy i in-house strojky. U Rado také dobrou hodinářskou kvalitu a nevšední design s použitím materiálů jako je keramika. Záleží tedy jak pro koho je jaká vlastnost důležitá, či zajímavá. Edox také poskytuje za dané ceny skvělé hodinky. Dobrá zpráva je, že ani jednou z těchto značek rozhodně neuděláte chybu. U Ball a Edox to můžeme říci i z vlastní zkušenosti, protože tyto značky jsou už nějakou dobu v našem portfoliu. U Ball to mohu říci i přímo z osobní zkušenosti, protože dvoje hodinyk Ball nosím a jsou zkrátka úžasné

Pokud byste měl doplňující dotazy, nebo jakékoli přání, neváhejte nás kontaktovat na emailu info@helveti.cz, kde zodpovíme všechny Vaše dotazy. Vše s námi můžete konzultovat i na telefonu 774 272 737, nebo také osobně na naší prodejně na adrese Dukelských hrdinů 3, Praha 7.

S pozdravem Jiří Bareš, Hodinky Helveti

Autorem publikovaného příspěvku je Tonda. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.
Rádi si čtete naše články? Navštivte také náš e-shop s hodinkami.
Přihlaste se k odběru novinek: