Na testování do Laponska bereme Luminox 3001

LaplandOpět vyrážím do serverních krajin k polárnímu kruhu. Tentokrát je to finské Laponsko, kde na sněžnicích ujdeme trasu 200 km.

Na testování do těchto náročných podmínek se mnou pojedou hodinky Luminox 3001. Klasika mezi hodinkami Luminox, kterou už určitě znáte. Vydrží ale teploty kolem -20°, neustálé otřesy při chůzi s hůlkami a jiné nástrahy?

luminox-3001V hledáčku jsem měl několik hodinek:

Vyhrály ale právě hodinky Luminox, protože jsme se jim ještě moc nevěnovali a já si myslím, že si to zaslouží.

Za pár týdnů tedy očekávejte recenzi těchto hodinek a držte nám palce.

Jiří Štencek

Avatar photo
Autor článku
Jiří Štencek
Zakladatel prvního eshopu a samotné firmy Helveti s.r.o. Zajišťuje vedle plynulého chodu firmy a její propagace také komunikaci s distributory. Pokud je ale na prodejně, tak vám velmi rád poradí s hodinkami a jejich výběrem. Hodinek jsem vyzkoušel celou řadu: Victorinox Airboss, Certina, Traser Mil-G, Boccia, Suunto (Spartan a Core), Garmin Fenix 6X, Seiko Sumo a jiné. Práce s hodinkami je vlastně takové prokletí neustálého lákadla.

Komentáře

Tento článek zatím nikdo nekomentoval. Buďte první.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *